• Wprowadzenie.

Od 1.09.2022 roku w naszej szkole pojawiło się nowoczesne wyposażenie edukacyjne. Zakupione ono zostało w ramach programu Laboratoria Przyszłości. To największa w historii inwestycja polskiego rządu w nowoczesną edukację. W skład wyposażenia wchodzą: drukarka 3D, przybory krawieckie, maszyna do szycia, maszyno - hafciarka, roboty edukacyjne, mikrokontrolery, sprzęt audio - wideo, gogle wirtualnej rzeczywistości, stacja lutownicza. Wyposażenie zakupione dzięki programowi #LaboratoriaPrzyszłości będzie służyć rozwijaniu interdyscyplinarności, kreatywności, współpracy i innych umiejętności przydatnych na rynku pracy.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych i zakładki Laboratoria Przyszłości na stronie internetowej szkoły, gdzie pojawiać się będą audiowizualne relacje z zajęć, na których uczniowie wszystkich klas będą mogli korzystać nowinek technicznych.