• Dzień Przedszkolaka

• Uroczystość Dnia Przedszkolaka w naszej grupie odbyła się 18.09.2020. W tym dniu wszystkie dzieci dotarły do przedszkola z pięknym uśmiechem i dobrym humorem przebrane za postacie z bajek. Dzieci przeniosły się do Baśniowej Krainy pełnej zabaw, konkursów i tańców.

Z tej okazji pani dyrektor Ewa Wysocka złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim przedszkolakom. Zabawom nie było końca.Było wesoło i kolorowo.Dzieci rozpoznawały przez dotyk baśniowe przedmioty, tańczyły w parach do piosenki z bajki, mieszały barwy według instrukcji, aby otrzymać magiczne eliksiry.Rozwiązywały zagadki o bajkach, przebierały ziarna grochu od fasoli oraz książęta szukali swojej księżniczki po zagubionym pantofelku. Za wspaniały udział dzieci otrzymały dyplomy upamiętniające Dzień Przedszkolaka oraz drobny upominek.

Bal w Baśniowej Krainie udał się znakomicie!

Kliknij w link, aby obejrzeć wszystkie zdjęcia.