• ZGRANA KLASA regulamin projektu.

•

1. Celem projektu - ZGRANA KLASA jest wyłonienie klasy, która potrafi ze sobą działać, jest zgrana, kulturalna wobec siebie i innych. W projekcie biorą udział klasy IV- VIII.

2. „ZGRANĄ KLASĘ” wybierzemy na podstawie zdobytej punktacji w ciągu całego roku szkolnego. W naszym projekcie ważna jest walka z własnymi słabościami oraz stawanie się coraz doskonalszym (jako grupa i jako osoba) a nie  pokonywanie przeciwnika.

3. Tytuł „ZGRANEJ KLASY” można będzie zdobyć na koniec roku szkolnego. Zwycięska klasa otrzyma tytuł, dyplom oraz atrakcyjną nagrodę.

4. Sposoby, w jaki klasy będą mogły otrzymywać punkty:

• W ciągu roku szkolnego będziemy ogłaszać różne konkursy, akcje charytatywne, zadania ( zgodnie z planem pracy samorządu). Za zajęcie miejsca w tych działaniach klasy będą otrzymywały następującą liczbę punktów:

I miejsce- 20 pkt

II  miejsce- 15 pkt

III  miejsce- 10 pkt

Wyróżnienie- 5 pkt

lub

przyznawana będzie punktacja za procentowy udział uczniów z danej klasy w organizowanych działaniach:

100% – 12 pkt

99 – 91% – 10 pkt

90 – 81% – 9 pkt

80 – 71% – 8 pkt

70 – 61% – 7 pkt

60 – 51% – 6 pkt

50 –41% – 5 pkt

40 – 31% – 4 pkt

30 – 21% – 3 pkt

20 – 11% – 2 pkt

10 – 1% – 1 pkt

1. Wykonanie zadania, działania będzie punktowane przez komisję składającą się z trzech uczniów z Samorządu Uczniowskiego oraz opiekuna samorządu.

2. Wyniki poszczególnych konkurencji i tabele z klasyfikacją ogólną będą na bieżąco podawane do ogólnej wiadomości (raz w miesiącu) na stronie internetowej szkoły.

3. Organizatorem projektu jest Samorząd Uczniowski. Nagrody ufunduje Rada Rodziców.

4. Wszelkich dodatkowych informacji na temat projektu udzielają opiekunowie samorządu.

Samorząd Uczniowski zaprasza do wspólnej zabawy!