• Dobry zawód. Fajne życie.

• Targi edukacyjne

Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego jako Partner projektu „Dobry Zawód - Fajne Życie - popularyzacja kształcenia zawodowego w woj. podlaskim” serdecznie zaprasza uczniów klas gimnazjalnych na Targi edukacyjno-zawodowe, które odbędą się 24 kwietnia 2018 r. w godz. 9.00-14.00 na Stadionie Miejskim w Białymstoku przy ul. Słonecznej 1.

Targi organizowane są w ramach projektu i  służą prezentacji bogatej oferty kształcenia zawodowego szkół branżowych oraz techników w subregionie białostockim. Podczas targów odbędą się także spotkania mentoringowe z pracodawcami.

Szczegółowe informacje na temat wyjazdu uczniów klas III naszej szkoły wkrótce.

ZAPOZNAJ SIE Z TRESCIĄ ULOTKI.

„NAKRĘĆ się na ZAWÓD”

W ramach projektu „DOBRY ZAWÓD – FAJNE ŻYCIE”

Izba Rzemieślnicza i Przedsiębiorczości w Białymstoku zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych z terenu województwa podlaskiego do udziału w konkursie filmowym „NAKRĘĆ się na ZAWÓD”

Konkurs polega na przygotowaniu oryginalnego, nowatorskiego filmu dotyczącego zawodu i/lub pracy wykonywanej na stanowiskach związanych z zawodami: geodezyjnymi, budowlanymi, gastronomicznymi, hotelarskimi, ekonomicznymi, handlowymi, technicznymi, rolniczymi. Film konkursowy może być stworzony przez zespół (grupę reżyserską) liczący od 3 do 5 osób.

Konkurs jest organizowany w 3 etapach:

I etap –szkolny- przeprowadzony od 05 marca 2018 r. do 30  kwietnia 2018 r.

z zastrzeżeniem, iż składanie prac konkursowych jest do dnia 15 kwietnia 2018 r. do godziny 15.00

II etap - subregionalny  - przeprowadzony od 01 maja 2018 r. do 15 maja  2018 r.

III etap – wojewódzki – przeprowadzony od 16 maja do 10 czerwca 2018 r.

Zwycięzcami konkursu w kategorii wojewódzkiej zostanie grupa reżyserska, której film uzyska odpowiednio I , II i III miejsce na podstawie największej ilości głosów "Like/Reakcji" na fanpage Facebooka projektu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.

Dodatkowo grupa reżyserska każdego filmu zakwalifikowanego do etapu subregionalnego      ( łącznie 12 grup reżyserskich) otrzyma nagrodę w formie bonów.

Regulamin konkursu :

file:///C:/Users/ppe-user/Downloads/Regulamin%20konkursu-1520520899589.pdf

Koordynatorem konkursu na terenie naszej szkoły jest pani Jolanta Chrulska.

PROJEKT "DOBRY ZAWÓD - FAJNE ŻYCIE" :

Dobry zawód – fajne życie