• Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

• W środę 20 września w grupie przedszkolnej „ Wróbelki” miało miejsce bardzo ważne wydarzenie, tego dnia obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Grupa „ Wróbelki” w tym dniu bawiła się pod hasłem: „ Zdrowy i kolorowy bal”. Jak co roku przygotowaliśmy dla naszych  przedszkolaków różne atrakcje i niespodzianki. Zadbałyśmy, aby  konkurencje sportowo- owocowe były atrakcyjne i wywoływały na  twarzach dzieci mnóstwo uśmiechu.

Wiele atrakcji dostarczyła konkurencja  z wyciskaniem na czas soku z pomarańczy, który dzieci mogły później  skosztować. Przedszkolaki tak wczuły się w wyciskanie owocu, że nawet ręczna wyciskarka do owoców nie wytrzymała ich siły. Po  wypiciu zdrowego soku, przedszkolaki wzięły udział w konkurencji  tanecznej.

Na zakończenie „Wróbelki” otrzymały medale „ Super  Przedszkolaka 2023” oraz niespodziankę w postaci kolorowanki.  Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to znakomita okazja do zabawy dla wszystkich przedszkolaków.