• Mikołajki

• 6 grudnia 2023 roku. Św. Mikołaj zawitał do grupy przedszkolnej „ Wróbelki” rozsiewając magię świąt wśród najmłodszych uczestników. Z radością i niecierpliwością dzieci wyczekiwały tego wyjątkowego dnia, a kiedy wreszcie nadszedł, sala przedszkolna ożyła śmiechem, radosnymi okrzykami i migoczącymi światełkami choinki.

Święty Mikołaj w barwnym czerwonym ubraniu, z białą brodą i charakterystyczną czerwoną czapką, przywitał się z dziećmi serdecznie, rozdając uściski i małe upominki. Jego obecność wzbudziła nieopisane zaciekawienie i zachwyt w oczach 6latków, które świeciły się jak gwiazdki na niebie.

Podczas wizyty Mikołaja, „ Wróbelki” zasiadły w kółeczku, słuchając z zaciekawieniem opowieści Mikołaja o świątecznych przygotowaniach, elfach i magicznych reniferach.

Na zakończenie wizyty dzieci z grupy „0” zaśpiewały Mikołajowi świąteczną piosenkę oraz zrobiły wspólne zdjęcie z naszym gościem. „ Wróbelki” jeszcze przez długi czas wspominały niezwykłą wizytę Świętego Mikołaja. To wyjątkowe spotkanie nie tylko przyniosło dzieciom prezenty, ale również wypełniło serca przedszkolaków magią świąt i wspólną radością.