• 22 października. Święto Szkoły.

• To jak co roku uroczysty dzień w naszej szkole.

Śpiewaliśmy ukochaną przez naszego Patrona "Barkę". Rozwiązywaliśmy i tworzyliśmy quizy, zagadki, szarady z wiedzy o naszej szkole.

Podsumowaliśmy Gminny Konkurs o Janie Pawle II. W tym roku przyświecało nam hasło "Musicie od siebie wymagać nawet gdyby inni o was nie wymagali".

Oto wyniki konkursów:

Konkurs literacki:

I miejsce  Patrycja Bubińska  uczennica Szkoły Podstawowej  w Czarnej Wsi Kościelnej

II miejsce Judyta Jurek uczennica  Szkoły Podstawowej w Czarnej Białostockiej

III miejsce Andżelika Kalinowska uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II

Konkurs plastyczny:

Nagrody:

• Zuzanna Januszkiewicz IVa uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II
            • Katarzyna Gregorczuk Va uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II
            • Jakub Horba VII b uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II

Wyróżnienia:

• Ada Poduch Vb uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II
            • Maja Zielenkiwicz IVa uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II
            • Nikola Hrynkiewicz IV a uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II
          • Dzień Edukacji Narodowej

• Nowa galeria Dzień Edukacji Narodowej została dodana do albumu fotograficznego

W naszej szkole bardzo sympatycznie i różnorodnie świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Samorząd Szkolny zorganizował konkurs na plakat "Szkoła XXII wieku", uczniowie wykonali kwiaty z bibuły dla nauczycieli, były słodkości, gry edukacyjne, pokazy filmowe. Kilka młodszych klas wybrało się na pizzę. Klasy 7 i 8 rozegrały mini-turniej koszykówki. Dzień integracji społeczności szkolnej po długiej izolacji zakończył się sukcesem.

• INFORMACJA DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

•  14.10 ( w czwartek) zaplanowane zostały zajęcia z wychowawcami. Harmonogram zajęć:

W tym dniu:

• Dzieci z klas I-III mają zapewniony obiad;

• Świetlica pracuje normalnie, tzn. w godz. 7.00-17.00

15.10 (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno- wychowawczych. Uczniom z klas I-III,  którzy są zapisani do świetlicy zorganizowane zostaną zajęcia opiekuńcze-  w godz. 9.00-13.00.

Prosimy o zgłaszanie chęci opieki nad dzieckiem do wychowawców lub do nauczycieli pracujących w świetlicy do 13.10 (środa).

W tym dniu nie zapewniamy obiadów. Prosimy, aby dzieci  wzięły z domu    kanapkę.

Ewa Wysocka

• Sztuka(?) kodowania.

• Kodowanie i programowanie to jedne z najważniejszych kompetencji, coraz częściej wymaganych w każdej dziedzinie. Dzięki Europejskiemu Tygodniowi Kodowania ich nauka będzie o wiele łatwiejsza!

My również będziemy kodować nie tylko na lekcjach, ale w każdej wolnej chwili. Relacje z naszych zabaw zamieścimy na stronie i FB szkoły.

Wszystkie osoby zainteresowane programowaniem (zarówno uczniów jak i rodziców) zapraszamy do korzystania z bezpłatnych materiałów oraz do udziału w bezpłatnych webinariach. Llink do bazy danych zasobów: https://codeweek.eu/featured-activities

• Zapraszamy do udziału w konkursach.

• Zbliża się Święto naszej Szkoły. Dzieci i młodzież naszej gminy zapraszamy do udziału w konkursie literackim i plastycznym. W tym roku mottem naszych działań są słowa Patrona naszej szkoły Jana Pawła II:

“Musicie od siebie wymagać,  nawet gdyby inni od was nie wymagali.”

Regulamin konkursu znajdziecie w załączniku /kliknij, aby wyświetlić plik/