• Zapraszamy do udziału w konkursie „ Bezpieczni w Internecie - nie hejtuję - reaguję!”

• REGULAMIN KONKURSU PROFILAKTYCZNEGO

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 1 w Czarnej Białostockiej.

Konkurs jest realizowany w ramach działań  profilaktycznych zawartych w programie profilaktyczno-wychowawczym Szkoły Podstawowej nr 1 w Czarnej Białostockiej w roku szkolnym 2021/2022.

Cel konkursu:

• Zwrócenie uwagi na bezpieczne, wolne od agresji i przemocy zachowania w cyberprzestrzeni.
            • Rozwój umiejętności plastycznych dzieci i młodzieży.
            • Rozwój wyobraźni i kreatywności dzieci i młodzieży.

Adresaci konkursu:

Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VIII Szkoły Podstawowej nr 1 w Czarnej Białostockiej.

Przedmiot i warunki konkursu:

Uczestnicy wykonują prace plastyczne (format A3, technika dowolna). Praca powinna dotyczyć zasad bezpieczeństwa w trakcie korzystania z Internetu, szczególnie z portali społecznościowych. itd. Jeden uczestnik może oddać wyłącznie jedną pracę. Praca plastyczna powinna być opisana na odwrocie imieniem, nazwiskiem oraz klasą i oddana wychowawcy klasy. Prace zgłoszone do konkursu nie będą zwracane autorom.

Termin konkursu:

• Termin oddania prac do 13.05.2022 r.

Nagrody:

Organizatorzy przewidują nagrody rzeczowe za 3 pierwsze miejsca.

Nagrody zostaną wręczone zwycięzcom do 23.05.2022 r.

Przetwarzanie danych osobowych

• Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez uczestników zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2016 poz. 922).
            • Organizator przewiduje fotograficzne udokumentowanie wręczenia nagród i opublikowanie na stronie internetowej zdjęć zwycięzców oraz ich prac. Uczestnik wyraża zgodę na opublikowanie swojego wizerunku.

Sprawy nieobjęte regulaminem rozstrzyga organizator konkursu.

Kontakt: pedagog szkolny Marcin Gwiazdowski, opiekun Samorządu Uczniowskiego Jolanta Chrulska.

• WESOŁYCH ŚWIĄT!

• Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy ciepła przy rodzinnym stole, radości w sercu, miłości i wszystkiego co najlepsze.

• JARMARK WIELKANOCNY

• Jarmark Wielkanocny organizowany w Czarnej Białostockiej 3 IV 20222 r. znowu był okazją dla nauczycieli, uczniów i  ich rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Czarnej Białostockiej do okazanie życzliwości i pomocy drugiemu człowiekowi.

Podczas jarmarku sprzedawano ciasta wykonane przez rodziców oraz ozdoby wielkanocne zrobione przez nauczycieli i uczniów.

Zebrane fundusze zostały przekazane mamie  dziesięcioletniego  Szymona,  mieszkańca Czarnej Białostockiej, chorującego na cukrzycę.  Będzie mogła ona  zakupić za nie  leki i sprzęt potrzebny do leczenia syna. Część zebranych pieniędzy przeznaczyliśmy na zakup zadaszenia, które wykorzystamy w kolejnych akcjach charytatywnych.